تماس با ما
عنوان : بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستاهای شهرستان بویراحمد با حضور استاندار
کد خبر : ۲۳۰۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ 
ساعت : ۲۳:۳۶:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

افتتاح پروژه آبرسانی روستای قادرآباد شهرستان بویراحمد با حضور نماینده بویراحمد و دنا، استاندار استان، معاون عمرانی استاندار و تعدادی از مدیران ارشد دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفار، فیض اله پاسره در این مراسم اظهار داشت: 593 روستا در شهرستان بویراحمد داریم که از این تعداد 564 روستا دارای تاسیسات آب شرب سالم هستند.

میرعامل آب و فاضلا روستایی استان گفت: بیش از 93 درصد جمعیت روستایی تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب هستند و از تعدا کل روستاهای این مناطق، آبرسانی به 57 روستا به صورت سیار و با تانکر انجام می شود.

وی از ارتقاء 7 درصدی شاخص بهره مندی از آب شرب سالم در روستاهای استان خبر داد و گفت: شاخص بهره مندی از آب شرب سالم از رقم 68  به 74.6 رسید که جهش قابل توجهی در توزیع آب روستایی به شمار می رود.

پاسره ادامه داد: در دو دولت تدبیر و امید 18 مجتمع بزرگ آبرسانی روستایی با پوشش 110 هزار نفر عملیاتی شد که در نوع خود اقدام کم سابقه ای بود.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان گفت: آبرسانی به 2 روستای قادرآباد از محل صندوق توسعه ملی، گوشه ای از هماهنگی خوب نظام و دولت با مردم سیل زده این مناطق بوده است.

فیض اله پاسره گفت: اجرای 3 کیلومتر لوله گذاری، احداث یک باب مخزن 200 متر مکعبی و نصب 100 فقره انشعاب، از اقدامات عمرانی صورت گرفته در این منطقه است.

وی تصریح کرد: این پروژه با اعتبار 7000 میلیون ریال، قرار است به 2 روستا با جمعیت حدود 1200 نفرخدمت رسانی کند.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0