تماس با ما
عنوان : توضیحات مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی در خصوص انتقادات برخی آبداران كهگیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۲۳۰۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ 
ساعت : ۱۰:۵۱:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر فیض اله پاسره در خصوص برخی گلایه مندی های آبداران کهگیلویه و بویراحمد به خبرنگاران گفت:

آبداران کهگیلویه و بویراحمد متأسفانه در دوره‌های گذشته بدون نیازسنجی و بر اساس زد و بندهای سیاسی به بدنه آب و فاضلاب روستایی تحمیل شدند.

با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و آغاز مدیریت نو در این سیستم، بنا بر ابلاغ و بخشنامه‌های دولت مبنی بر کوچک‌سازی و خصوصی‌سازی، آبداران همچون دیگر استان‌ها به بخش خصوصی واگذار شدند.

از آنجائیکه نیروی انسانی شرکت در راستای خدمت دهی بهتر به مردم مهم ترین اولویت ما هستند و این قضیه شامل نظارت و حمایت از آبداران که نیروهای پیمانکار به شمار می روند، برخلاف گذشته که به آن‌ها اجحاف فراوان شده بود و عملاً بیمه‌ای برای آن‌ها واریز نشده بود، بخش خصوصی را ملزم به پرداخت به‌موقع بیمه این عزیزان کردیم که به ادعای خودشان این اقدام، بزرگ‌ترین خدمت برای آن‌ها بود.

از طرفی اگرچه بسیاری از این افراد عملاً اضافه بر نیاز شرکت هستند اما به خاطر تعهد اخلاقی و انسانی تن به اخراج آن‌ها ندادیم و باوجود تنگناهای مالی فراوان، از پیمانکار خواسته شد همه آن‌ها در سیستم آب‌رسانی ودرهمان قالب نیروهای پیمانکار حفظ شوند.

در خصوص مطالبات آن‌ها اگرچه تا خیراتی هست و این عمدتاً ناشی از تنگناهای اقتصادی و فضارهای مالی مجموعه دولت است، اما عدد ۵ و ۶ ماه کذب است و حدود سه ماه پرداخت‌نشده که به جد پیگیر تخصیص اعتبار هستیم و در روزهای پیش رو مبالغی پرداخت می شود.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0