تماس با ما
عنوان : اعزام مأمور ویژه شركت آب و فاضلاب روستایی كهگیلویه و بویراحمد به منطقه محروم دیشموك
کد خبر : ۲۲۸۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ 
ساعت : ۷:۱:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جانشین شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد ضمن بازدید از روستاهای دیشموک، با امام جمعه و بخشدار این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفار، غیضان خواهان فر در نشست با امام جمعه و بخشدار دیشموک، به برخی گلایه مندی ها از کمبود آب در تعدادی از روستاهای این منطقه اشاره و بیان کرد: در روستاهای دیشموک تاسیسات و امکانات آبرسانی موجود است، اما نبود منبع تامین آب پایدار و طولانی شدن خطوط انتقال، موجب بروز مشکلات و کم آبی در برخی روستاها شده است.

جانشین شرکت آب و فاضلاب روستایی گفت: در خط اصلی آب روستاهای این مناطق متاسفانه مردم اقدام به وصل انشعاب های خارج از عرف و  غیر قانونی کردند که همین امر موجب افت شدید فشار آب و کم آبی در روستاهای پایین دست این انشعابات شده است.

وی گفت: از طرفی قرار بود با ایجاد مخزنی در یک نقطه مناسب برخی مشکلات مرتفع شود که متاسفانه خود مردم اجازه کار ندادند و بعد از چند بار مناقصه و عدم همکاری عمومی، عملاً روند این اقدام نیز متوقف شد که البته در حال مطالعه برای مکان یابی مجدد و اجرای این پروژه هستیم.

خواهانفر حل دائمی مشکل آب را منوط به اجرای سدی دانست که با پیشنهاد دکتر پاسره به استاندار وقت در پروژه ها گنجانده شد، و گفت: از طرفی با توجه به وضع اقتصادی دولت و کاهش شدید منابع مالی، شاهد تخصیص های اندک در پروژه ها هستیم که این خود مزید بر علت شده است.

وی ادامه داد: انتظار ما از ائمه جمعه و سایر مسئولان، ایجاد فضای کار و بستر سازی اجتماعی برای توسعه و پیشرفت پروژه هایمان است، چرا که بخشی از مشکلات ما در این منطقه به خود مردم هم بر می گردد و قطعاً برای کار بهتر همکاری آنها شرط است.

جانشین شرکت آبفار استان گفت: در خصوص اعطای نمایندگی مستقل آب روستایی در دیشموک نیز با توجه به مساله ادغام، قطعاً با نهایی شدن این مصوبه شعبه مستقل برای آب روستایی و شهری نیز اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی آبفار، حجت الاسلام علی اکبر راوند؛ امام جمعه دیشموک نیز در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات آب و فاضلاب روستایی، گفت: مردم این منطقه کم توقع و بسیار خوبند، باید به شایسته ترین نحو به آنها خدمات رسانی کرد.

راوند گفت: حتماً دیداری با حضور مسئولان آبفار با مردم روستا جهت هماهنگی و همکاری خواهیم داشت تا بخشی از مشکلات اجتماعی در روند کار مرتفع شود.

وی گفت: انتظار ما ایجاد مرکزی مستقل برای پیگیری بهتر امورات مردم است.

راوند گفت: باید به نیروهای انسانی به خوبی رسیدگی شود تا با اشتیاق بیشتر به خدمت با کیفیت و صادقانه به مردم بپردازند.

به گزارش روابط عمومی آبفار، در ادامه دیداری با آبداران منطقه دیشموک برگزار و بر لزوم خدمات رسانی بی وقفه و با کیفیت به مردم روستاهای این منطقه تاکید جدی شد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0