تماس با ما
عنوان : پیشرفت 75 درصدی بزرگترین فاضلاب روستایی كهگیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۲۲۵۱
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ 
ساعت : ۲۰:۴۴:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

فاضلاب تنگاری شهرستان بویراحمد 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش روابط عمومی آبفار، فیض اله پاسره با اعلام این خبر، اظهار داشت: فاضلاب تنگاری دشت روم در سر جمع از پیشرفت 75 درصدی هم در سیستم فاضلاب و هم تصفیه خانه فاضلاب برخوردار است.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان گفت: 275 انشعاب فاضلاب در این روستا نصب و اتمام شده و طبق تعهدات 300 انشعاب دیگر نیز باید اجرا شود.

پاسره گفت: قریب به 4 کیلومتر شبکه فاضلاب در این روستا کار شده و عملیات اجرای 5.5 کیلومتر مابقی نیز در حال اجرا است.

وی با اطمینان خاطر دادن به اهالی تنگاری گفت: مواد و مصالح ادامه کار به صورت تمام و کمال موجود است و قطعاً این پروژه با تامین مالی از طرف بانک توسعه اسلامی، این پروژه بزرگ فاضلاب روستایی در چند ماه آینده تکمیل می شود.

پاسره در خصوص آسفالت معابر کنده کاری در این روستا هم گفت: به زودی پیمانکار توانمندی برای پروژه آسفالت کنده کاری های ناشی از اجرای سیستم فاضلاب انتخاب و با رفع برخی گره ها، کار را شروع میکنیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان از ضرورت توجه ه ذخیره آب شرب و استفاده از فاضلاب تصفیه شده برای مصارف غیر شرب گفت و خاطر نشان کرد: پروژه های تصفیه خانه فاضلاب روستایی برای اولین بار در استان اجرایی شده، قطعاً برخی مشکلات در مسیر پیش رو هست اما در روستاهایی که آب شرب بیشتر در معرض آلودگی است، جمعیت روستایی زیاد است و در راستای فرهنگ سازی استفاده از آب تصفیه شده فاضلاب برای مصارف غیر شرب، پروژه های تصفیه فاضلاب دیگری نیز تعریف خواهیم کرد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0