تماس با ما
عنوان : آزمایشگاه آب و فاضلاب روستایی كهگیلویه و بویراحمد دو نشان ملی و بین المللی را ازآن خود كرد/+عكس و جزئیات
کد خبر : ۲۲۲۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ 
ساعت : ۱۳:۲۴:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

گواهینامه معتمد محیط زیست آزمایشگاه کهگیلویه و بویراحمد در تمامی بخش ها صادر شده است.
آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد که در نوع خود بزرگترین مرکز آزمایشگاهی آب روستایی کشور به شمار می رود در سال 96 با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی آبفار، فیض اله پاسره اظهار داشت: ممیزی استاندارد ایزو 17025  آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب روستایی در پی بازدید اعضاء کشوری کمیته ارزیابی و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سال 96 با موفقیت به پایان رسید و در همان سال تندیس شرکت برتر کشور در زمینه تاسیس و تجهیز آزمایشگاه آب را از آن خود کرد.
مدیرعامل آبفای روستایی استان گفت: گواهینامه استاندارد ISO/IEC 17025 در بخش آزمایشگاه مرکزی میکروبی و فیزیکوشیمیایی به تایید شرکت مهندسی آّب و فاضلاب کشور رسید.
وی در تشریح جزئیات این استاندار گفت: این استاندار که هم در ابعاد فنی و هم مدیریتی بوده است، در رده استاندارهای معتبر بین المللی آزمایشگاهی به شمار می رود.
مدیرعامل آّ و فاضلاب روستایی گفت: این آزمایشگاه برای اولین بار در استان گواهینامه معتمد محیط زیست در تمامی بخش ها(میکروبی، فاضلاب، شیمیایی، پسماند پزشکی و ...) را نیز کسب کرده است
پاسره گفت: در آزمایشگاه تخصصی آب روستایی استان برای اولین بار از دستگاه GC/MS رونمایی شد، دستگاهی که قابلیت انواع آزمایشات شیمایی و میکروبی را در سطح مراکز علمی و دانشگاهی دارد.
وی ادامه داد: سلامت آب مصرفی مردم اولویت اصلی و خط قرمز ما در آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد است، ایجاد و تجهیز آزمایشگاه آب در این شرکت نیز در راستای همین رسالت صورت گرفته است، مفتخریم اعلام کنیم آب همه روستاهای استان دارای کیفیت استاندار هم در زمینه میکروبی و هم شیمیایی است.
فیض اله پاسره افزود: آزمایشگاه آب و فاضلاب روستایی قابلیت انجام آزمایشات حرفه ای و تخصصی را دارد و هم اکنون نیز علاوه بر استفاده های داخلی، به مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و سایر سازمان های استان نیز خدمت ارائه می دهد.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0