تماس با ما
عنوان : تحقق دولت الكترونیك در شركت آب و فاضلاب روستایی كهگیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۲۲۱۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ 
ساعت : ۷:۵۳:۱۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تمامی زیر ساخت ارائه خدمات ، پیگیری خواسته ها و بررسی اقدامات شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد در بستر اینترنت فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی آبفار، فیض اله پاسره با اعلام این خبر اظهار داشتک تمامی زیرساخت های ارائه خدمات و پاسخگویی الکترونیک در شرکت آب و فاضلاب روستایی فراهم شده است و بخشی از این قابلیت ها در دسترس قرار گرفته و بخشی نیز به زودی قابلیت استفاده پیدا می کند.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان گفت: در دولت تدبیر و امید و از روزی که سکان این مجموعه را بر عهده گرفتیم و البته بر اساس سند تحقق دولت الکترونیک، زیرساخت های لازم برای انجام خدمات و پاسخگویی به مردم به صورت برخط و آنلاین را فراهم کردیم.

پاسره گفت: اولین دستگاهی در استان بودیم که قرائت کنتور، صدور قبض و پرداخت در محل را به صورت یکجا و متمرکز عملیاتی کردیم، این اقدام هم برای راحتی مردم عزیز روستاهای استان و هم برای حذف برخی اعتراضات و گلوگاه های احتمالی فساد صورت گرفت.

فیض اله پاسره تصریح کرد: امروز سیستمی در آب و فاضلاب روستایی اجرایی شده که نقشه تمامی تاسیسات آب روستایی به صورت برخط و آنلاین در دسترس است، اگر جایی دستگاهی نیاز به اطلاعات ما نیاز داشته باشد، ما قادریم مشخصات تاسیساتتمان را بدون محدودیت زمانی و یا مکانی، استخراج و ارائه کنیم.

وی با اشاره به اهمیت ارائه خدمات الکترونیک در کاهش اتلاف وقت مردم، اظهار داشت: ما امروز مفتخریم اعلام کنیم برای اولین بار در شرکت، میز خدمت الکترونیک را برای مردم آماده کردیم، بخش زیادی از خدمات و پیگیری ها می تواند از طریق سایت و بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام شود، هرچند هنوز تا استفاده از این سیستم راه زیادی داریم و باید روستاهای ما به اینترنت قابل قبول دست یابی پیدا کنند.

پاسره از لزوم شفافیت دستگاه ها در پاسخگویی به مردم گفت و ادامه داد: سیستم پایش و ارائه به روز آخرین روند اقدامات عمرانی در سایت نیز در حال تدارک است، بخش هایی از کار انجام شده است و در آینده نزدیک این قابلیت در سایت شرکت قابل دسترس خواهد بود.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گفت: امکان ارائه پیشنهاد و درخواست مردم نیز از طریق سایت به نشانی  abfar-kb.ir و یا سامانه پیامکی 5000464690 فراهم است، مردم می توانند با کمترین هزینه از این دو روش به صورت مستمر با ما در ارتباط باشند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0