تماس با ما
    /  2
عنوان : جلسه فوق العاده هیئت مدیره شركت آب و فاضلاب روستایی كهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
کد خبر : ۲۲۱۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ 
ساعت : ۲۲:۵۸:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه هیئت مدیره آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد با موضوع بررسی و تصویب نهایی برنامه های واحدهای شرکت برای سال 97، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفار، فیض اله پاسره در ابتدای این دیدار ضمن بیان اهمیت برنامه ریزی در پیشبرد بهتر امورات، تصریح کرد: همه واحدهای شرکت باید ضمن تعیین اولویت های کاری، برنامه ریزی منسجم و عملیاتی برای دست یابی به اهداف آتی خود پیش بینی و اجرا کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گفت: برنامه های پیشنهادی برای همه واحدها از جمله مهندسی، فناوری اطلاعات، بهره برداری و سایر حوزه ها باید قابلیت اجرایی شدن تا پایان 97 را داشته باشد و قطعاً روند پیشبرد برنامه ها به صورت مستمر نظارت و پایش می شود.

وی گفت: الان در برنامه های ارائه شده ما میدانیم در سخت افزار و نرم افزار شرکت چه اقداماتی باید انجام شود، از این به بعد برنامه ریزی دقیق و البته حساسیت برای اجرای 0 تا 100 برنامه ضروری است، همه واحدها باید اجرایی شدن مصوبات جلسه امروز را پیگیر باشند.

پاسره خاطر نشان کرد: همه واحدهای شرکت باید هماهنگ با یکدیگر و با هم افزایی به دنبال بهبود و توسعه خدمات به مردم باشند، اگرچه همه میدانیم کمبود نیرو و امکانات وجود دارد اما با برنامه ریزی و همیت جمعی بخش زیادی از مشکلات قابل حل است و انتظار ما هم از همکاران اینست در راه خدمت بهتر به مردم با همکاری یکدیگر از هیچ تلاشی فروگذار نباشند، کما اینکه تا کنون هم تلاش مجموعه شرکت بر این امر مقدس بوده است.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0